Váš partner – nevěrník

Zcela běžnou součástí vztahu mezi partneři jsou neshody a hádky. Někdy je to z důvodu, který je úplně malicherný, ale někdy naopak oprávněný. Věčným problémem bývá nevěra, nebo také její odhalení. Jak ji můžete na vašem muži poznat?+
muž se ženami

1. Pečuje o sebe!

· Máte doma muže, se kterým jste už dlouhou dobu a dobře znáte jeho návyky, smysl pro péči a její přípravu. Najednou, jste ale zjistila, že o sebe dbá o něco více a lépe? Nebude za tím jen tak něco. Pravděpodobně má potřebu někomu se líbit. Jako vám, na začátku vašeho vztahu.

2. Myšlenkami jinde!

· Zdá se vám poslední dobou, že vás absolutně nevnímá? Nebo, že s ním mluvíte a on myslí na něco jiného? Zdá se, že je myšlenkami s jinou. Často to můžete vypozorovat po příchodu domů ať už z práce, nebo z jiného místa, na kterém vám řekl, že byl. Jeho mysl tam totiž pořád zůstala.

3. Víkendy bez vás!

· Nejsnadnější možnosti pro případnou nevěru, se můžou naskytnout přes víkend. Přes týden mají všichni práce nad hlavu a ve vlastním tempu může váš muž to, že se potkal s jinou parádně zakamuflovat. V době víkendu ví, že bude s vámi a tak si raději vymyslí, že musí odjet. Nemusí vám to připadat vůbec podezřelé, ale jestli se takových víkendů objevuje ve vašem vztahu čím dál více, pravděpodobně utíká a buduje si nový vztah. Pozor na to!
nedůvěra v partnerství

4. Nové oblečení!

· Samozřejmě, že nesmíte panikařit hned, jakmile si na sebe koupí nějaké hezké oblečení. Zdá se vám, že poslední dobou nakupuje mnohem častěji a dokonce oblečení mimo jeho styl? A to vždycky tvrdil, jak nákupy nesnáší a nakupování ho otravuje? V takovém případě je to jasný podnět k tomu, něco začít řešit. Bezesporu se chce líbit a s velkou pravděpodobností, už bohužel ne vám.

5. Odměřenost!

· Jestli jste pořád na vážkách, nebo máte jenom pocit, že váš partner něco dobře tají, jeho postoj k vašemu vztahu a k vám, nejlépe zjistíte díky jeho zájmu. Zdá se vám odměřený a chladný? V tom případě není něco v pořádku. Pokud jste mu nedala žádný impuls k tomu, aby se tak choval, problém bude někde jinde. A je dost možné, že se vám už brzy chystá říct, že má někoho jiného.