Čas zavítat do divadla

Pokud jste se rozhodli vyrazit po dlouhé době do divadla, ale bojíte se, že se budete dvě hodiny nudit a peníze za lístek budete považovat za vyhozené, pozorně si přečtěte následující typy na nejlepší divadelní hry. Přinášíme vám doporučení na hry, které nám téměř vyrazily dech a postavili nás ze židle. Tyhle určitě stojí za to!
lístky do kina
1. Činohra
Rozmarné léto je novinka v repertoáru Národního divadla v Brně. Jedná se slavnou českou klasiku, která stojí za navštívení. Autorem hry je Vladislav Vančura, režíroval Jakub Nvota.

2. Opera
Hráčská vášeň vztahům nesvědčí! Toť hláška vztahující se k novince Piková dáma. Autorem této opery je Petr Iljič Čajkovskij – autor zaručující kvalitu. Mladý důstojník Heřman se pro tajemství stane vrahem a obětuje také svou velkou lásku Lízu. Jeho touha po penězích a moci ničí vše kolem sebe. Jak to ale všechno dopadne, nechte se překvapit! Nudit se tedy určitě nebudete!
baletka v modrém

3. Balet
Z baletu doporučujeme vidět hru o slavné francouzské zpěvačce Edith Piaf, která prožila velice zajímavý život a její šansony jsou známé všem po celém světě. Baletní hra nese název Edith, vrabčák z předměstí a jedná se spíš o taneční muzikál než klasický balet. Představuje život Edith, první začátky se zpěvem, první milostné příběhy, ale také život na ulici. Jelikož se nejedná o klasický balet, považujeme to jako zábavnější formu pro mnohé z vás. Pokud chcete vzít na tento muzikál svoje děti, doporučený minimální věk pro návštěvu je 13 let.
Věříme, že naše typy Vám pomohou vybrat si, kam vyrazíte. Pokud si stále nejste jistí, na internetu naleznete spousty dalších recenzí a doporučení.
Pánové, přichystejte svým manželkám či přítelkyním romantický večer. Pozvěte je do divadla a na výbornou večeři. Kupte jim květinu a ukažte jim, že si svých drahých poloviček vážíte. Přece jen, Valentýn je již za dveřmi, tak se ukažte v tom nejlepším světle!